Golden Sands Hotel

Destinácia: Grécko, Korfu, Agios Georgios
Kód zájazdu: 1099430
Cena od: 215 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

25.09.2020 8 dní Last Minute 277 € +180 € odlet: Viedeň letecká
27.09.2020 8 dní Last Minute 262 € +180 € odlet: Viedeň letecká
02.10.2020 8 dní Last Minute 229 € +180 € odlet: Viedeň letecká
04.10.2020 8 dní Last Minute 229 € +180 € odlet: Viedeň letecká
09.10.2020 8 dní Last Minute 223 € +180 € odlet: Viedeň letecká
11.10.2020 8 dní Last Minute 215 € +180 € odlet: Viedeň letecká

Golden Sands Hotel

detská postieľka TV bicykle večerný program parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 30 km
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Poloha:
Golden Sands Hotel je krásny komplex nachádzajúci sa na populárnom pobreží ostrova Korfu, v letovisku Agios Georgios South. Nachádza sa pri zlatej piesočnatej pláži Agios Georgios Argiradon. Tento príjemný hotel ponúka komfortné ubytovanie obklopené krásnymi záhradami a osviežujúcim bazénom. Pred hotelom sa nachádza autobusová zastávka do mesta Korfu. Smerom na sever sa nachádza jazero Korrision, prírodná rezervácia, ktorá je skvelá na pozorovanie vtákov. Agios Georgios dokáže skutočne ponúknuť pre každého niečo, k dispozícii sú vodné športy, krčmičky, bary, supermarkety, obchody so suvenírmi.
Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 30 km.


Služby hotela:
24-hodinová recepcia, bezpečnostná schránka, zmenáreň, autopožičovňa, požičovňa bicyklov, všeobecné informácie, telefóny, internetový kútik s prístupom na vysokorýchlostný Internet, Wi-Fi zóna pokrýva priestor pri bazéne, reštaurácia, bary, prenájom parkovacej plochy pre osobné automobily a motocykle.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Výhľad na krajinu alebo na more.
Golden Sands Hotel ponúka 180 lôžok v hlavnej budove. Všetky izby majú: klimatizácia, sociálne zariadenie (sušič na vlasy, s bodom pre holiaci strojček), chladnička, TV, telefónom s priamou voľbou, bezdrôtové pripojenie na Internet na izbe. Detská postieľka je k dispozícii zadarmo na vyžiadanie.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: all inclusive.
Golden Sands Hotel má reštauráciu s vnútornými a vonkajšími priestormi. Skoré raňajky sú k dispozícii na požiadanie, tak ako aj jedlá pre vegetariánov a diabetikov. Hostia si môžu vychutnať nápoje a občerstvenie v bare pri bazéne. V bare je k dispozícii veľká plazmová obrazovka. Tematické večery (grécke večery, medzinárodné tanečné večery atď.), organizované profesionálnou tanečnou skupinou počas vyhradeného obdobia.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Generované systémom ProfiTour