Letný tábor Pohoďák

facebook
Destinácia: Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Kód zájazdu: 1143966
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

stolný futbal,kalčeto TV gril, ohnisko tobogan, šmýkačka stolný tenis
Úvod:

… je iba jeden!

Žltá rodinka, Ružoví panteri, Červené papričky, Čierni puci, Zelené čerešne a Modrá krv - tu sa nič nezmenilo, to je šesť tímov, ktoré budú aj tento rok súperiť o slnečníky. Čo sa ale zmenilo, je nové stredisko! Vynovená chata Trubárka ponúka okrem svojho luxusného ubytovania aj vonkajší bazén, multifunkčné ihrisko a krásne okolité lesy. Zachovaný štandard musí byť - vodný futbal, stolný futbal, kinball a aquagym udrží naše kondičky nad vodou a v rámci regenerácie môžeš využiť chill zónu, playko, kino, či len tak chytať bronz na lehátku. Výlet sme naplánovali do výborného centra zábavy Team Up v Bratislave, originálneho zábavného parku, pre všetkých, ktorí sa chcú aktívne a tímovo zabaviť. Okrem iného sa dobre zásobíme guličkami na paintball, nájdeme miestečko špičkovej technike a stage-u na večerné párty a oprášime kostýmy na oldiesku. Ak zrovna nie si párty typ, vychutnáš si grilovačku či letné večerné kino. Poď si to s nami užiť! Skvelí animátori, noví priatelia, jedinečný program, zaujímaví hostia, penové delo a najlepší teenagerský tábor na teba čaká aj toto leto - na Trubárke!


Objavte s Autoštýlom svet automobilov:

Len v prvom turnuse Pohoďáku sa môžeš zviesť na luxusných autách značky Land Rover. Vďaka spoločnosti Autoštýl navštíviš aj výrobný závod Jaguar Land Rover v Nitre a zaradíme ťa do žrebovania o Land Rover Defender - Lego Technics. Automobilové zážitky s Autoštýlom sú pripravené len v termíne 11.7. - 18.7.!

Viac info !


Strava:
5x denne + pitný režim

Doprava:
individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN a NM

V cene tábora:
 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie
 • vodný futbal, paintball, kin-ball, playstation
 • penová party
 • ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na interneteCK odporúča:
 • za príplatok 2,89€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ cool táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 24€ autobusová doprava z BA, TT, PN a NM
 • za príplatok 10€ výlet do Trenčína a do Laser Arény
 • za príplatok 30€ autobusový výlet do Team Up v Bratislave


Krátky úvod:
Predstavujeme kultovú lahôdku pre teenagerov! Letný tábor v skvelom prostredí s množstvom atrakcií, párty a výletom do Team Up v Bratislave!

Doporučený vek:
13 - 17 rokov

Podrobnosti o tábore:

Pohoďák je tábor pre teenegerov, ktorých už nebavia klasické táborové aktivity. Program je prispôsobený vekovej skupine  13 - 17 rokov. Ak chceš toto leto vypnúť a zahodiť svoje teenagerské starosti za hlavu, my ti s tým radi pomôžeme. Sme jednoducho ľudia, ktorých baví zabávať ostatných. Výzvou pre nás je dospievajúca mládež, ktorú je niekedy obtiažne zaujať :-)


Pohoďák roky putoval po rôznych strediskách po celom Slovensku. Má toho už preskákané dosť. Rovnako ako aj niektorí naši animátori. A tak ti môžeme zaručiť, že je na čo sa tešiť. Novozrekonštruovaná chata Trubárka je vynovené ubytovacie zariadenie na okraji Trenčína. Leží v rovnomennej prírodnej rezervácii v Bielych Karpatoch, kde pramení Kubranský potok. Disponuje vonkajším bazénom, multifunkčným aj detským ihriskom, spoločenskou miestnosťou, vonkajším stanom a parádnymi lúkami a lesmi na naše aktivity.


Čo sme si pre teba pripravili tento rok? V sezóne 2021 sa môžeš tešiť na skvelý výber workshopov:  

 • paintball
 • vodný futbal
 • šport (multifunkčné ihrisko)
 • chill zóna (spoločenské hry)
 • bazén + aquagym
 • kino
 • playstation
Večerný program bude patriť predovšetkým zábave. Oldies disco nás prenesie o pár desiatok rokov vzad a penová párty nám privodí pravú letnú atmosféru. Určite sa nevyhneš nočnej hre, pri ktorej sa animátori až tak nenarobia. V noci sú tu doma predsa iní obyvatelia lesa :-)

chata Trubárka

Poloha:
Ubytovacie zariadenie sa nachádza v rekreačnej oblasti Kubrica pri Trenčíne. Trubárka je chránená krajinná oblasť nad Kubranskou dolinou. Viac informácií nájdete na

Ubytovanie:

27 troj- až päť-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. V podkrovnej časti sa nachádza 6 dvoj- až štvor-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.
Celková kapacita je 110 lôžok. 


Vybavenie strediska:
Jedáleň, bufet, vonkajší bazén 10m x 4m, ohnisko na opekanie, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, projektor, flipchartová tabuľa, TV, DVD, wifi, ...

Generované systémom ProfiTour