Kuramathi Maldives

/uploads/galleries/7328/water-villa-with-jacuzzi-3-.jpg Odlietame do raja. Kuramathi je dobrý tip Blíži sa náš úchvatný ostrov. Toto je ON ! Kuramathi. Už vidieť aj vily nad vodou. O chvíľu pristaneme na vode a lodička nás odvezie na breh Recepcia na Kuramathi. To je to prvé čo uvidíme po vystúpení s lodičky Opäť nás usadia do bielych kresiel. Dostaneme drink a elektrické autíčko nás odvezie do našej vilky Water Vila s jacuzzi. Aj tu spali pracovníci BUBO. Je to najdrahšie, ale priamo z vášho domčeka vkĺz Šnorchlujete a vilky sú na dohľad. Aj v roku 2016 bol šnorcheling perfektný Ktorú vilku si vyberiete? Kuramarthi má výborný pomer medzi cenou a kvalitou. Water vila s jacuzzi Delux beach vila a terasa z ktorej cítiť blízkosť mora Romantika s nádychom orientu. Beach vila s jacuzzi. Pocit luxusu je dokonalý Vonkajšia sprcha v Beach Vila je dobrým nápadom. Funkčná a estetická zároveň dodáva pocit luxusu kaž Ste hladní. Takto vyzerá reštaurácia v trópoch. Ostrov je dnes nádherný s úžasnou tropickou vegetáci Lobstre za príplatok. Všetko ue však možné. Rozhodnete sa na mieste podľa okolností Žiadny plast a vysoká úroveň. Ternto ostrov by sme pokojne mohli ohodnotiť ako slušnú 5***** Máte výročie? Aj toto je nami odporúčaný ostrov. Zunovalo vás more? To asi ťažko, ale máte tu aj bazén Od rána do večera sa tu dá zabaviť. Inde na Maldivách to môže byť problém, Kuramathi je aj v tomto o Masáž v nádhernom prostredí. Sme v Ázii a tu masáž vedia robiť Nevýdaný veget. Žiaden Photoshop. Aj toto BUBO zažilo. Riaditeľ BUBO behá na Kuramathi. Aj tu sa môžete prechádzať!
Destinácia: Maldivy, Atol Alif Alif, Kuramathi ostrov
Kód zájazdu: 1176500
Cena od: 3 276 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

03.12.2021 9 dní Last Minute 3 350 € +0 € odlet: Viedeň letecká
10.12.2021 9 dní Last Minute 4 220 € +0 € odlet: Viedeň letecká
17.12.2021 9 dní Last Minute 4 220 € +0 € odlet: Viedeň letecká
27.12.2021 8 dní Last Minute 6 410 € +0 € odlet: Viedeň letecká
29.12.2021 9 dní Last Minute 6 410 € +0 € odlet: Viedeň letecká
07.01.2022 9 dní First Minute 4 220 € +0 € odlet: Viedeň letecká
14.01.2022 9 dní First Minute 4 220 € +0 € odlet: Viedeň letecká
21.01.2022 9 dní First Minute 3 276 € +0 € odlet: Viedeň letecká
28.01.2022 9 dní First Minute 4 220 € +0 € odlet: Viedeň letecká
04.02.2022 9 dní First Minute 3 276 € +0 € odlet: Viedeň letecká
11.02.2022 9 dní First Minute 3 276 € +0 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní First Minute 3 276 € +0 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 3 276 € +0 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 3 276 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Kuramathi Maldives

TV práčovňa, čistiareň diskotéka jacuzzi, vírivka katamarán miniklub kajak, kanoe vodné lyže potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf volejbal sauna wellness, spa fitness centrum tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 56 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Sú na Maldivách najkrajšie pláže sveta? Chytajú sa Bora Bora alebo Aitutaki či Praslin? Rozhodovanie bude ťažké. Faktom ostáva, že je to naozaj dovolenka v raji. Biely piesok, teplé more, farebný podmorský svet a all inclusive stravovanie pre vašu pokojnú dovolenku. Relatívne krátky let z Európy vás vyloží v raji a odletí do šedivej reality zatiaľ čo vy ostanete na slnkom zaliatej pláži.

Program:
1. deň:
Odlietame z terminálu 3 na letisku Schwechat a na palube najlepších leteckých spoločností sveta smerujeme na Maldivy. Čo si dáte? Veuve Clicquot  brut alebo Bombay Saphire? Ak letíte business či first tak výber máte ešte väčší! Užívajte, relaxujte, vypnite. SEPA filtre sa starajú o čistý a zdravý vzduch v lietadle a koronu necháte doma. 

2. deň:
Po prestupe na letisku v Dohe alebo Dubaji si chvíľu pospíte a po štvorhodinovom lete pristanete v Malé. Keď sa rozsvieti znak pripútať sa, tak pozrite oknom von. Modrý, tyrkysový oceán zaliaty slnkom na ktorom hrajú ranný poker biele spenené vlny. Koho z Vás o chvíľu ošpliechajú? Po prílete a imigračnej kontrole sa presunieme do hotelovej lóže a odtiaľ nás odvezú do hotela. Teplý, sladký, lepkavý vzduch Vám šepká do ucha, že toto, toto bude Vaša dovolenka a Vy sa už neviete dočkať. Nie, nie žiadne rady ako v Tatrách. Len vy, piesok, oceán a odstup od celého sveta. Check in v hoteli. Welcome drink či domáci chladený čaj. Zhodíte tašky do kufra, vyberiete tie najkrajšie plavky, ešte raz žmurknete do zrkadla a uistíte sa, že ste najkrajší na zemi a ideme nato! Relax!

3.-8. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

9. deň:
Smutný deň odchodu. Zbalíme si všetky veci, hlavne spomienky a odletíme domov. Zdieľanie zážitkov s rodinou a priateľmi a plánovanie ďalšej skvelej dovolenky.

Popis ubytovana:
Tento na maldivské pomery veľký ostrov sa nachádza v Severnom Ari atole, v malom kruhu šiestich ostrovov známych ako Rasdhu Atholhu, vzdialených 56 km od letiska v Male, transfer miestnym letom trvá 25 min. K dispozícii máte niekoľko reštaurácií (indická, thajská, medzinárodná) a barov, bazén s detskou časťou, detský klub, spa centrum, sauna, jacuzzi, fitnescentrum, obchod so suvenírmi, práčovňa, Wi-Fi internet, knižnica, foto obchod, biostanica – informácie o podmorskom svete, potápačské centrum.

Aká je tu pláž? No predsa s jemným bielym pieskom. Ak radi športujete, tak využijete centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kanoe, katamarány), potápanie (s možnosťou získať licenciu PADI), volejbal, tenis, živá hudba, karaoke, diskotéka.

Stravovanie je formou all inclusive: Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii, ku každému hlavnému jedlu pohár domáceho vína, v popoludňajších hodinách (16.00-18.00) káva, čaj a drobné občerstvenie v reštaurácii, počas dňa (10.00-01.00) neobmedzená konzumácia nealkoholických i alkoholických nápojov v hlavnom bare.

Moderne zariadené izby sú vybavené klimatizáciou, WC, otvorenou kúpeľnou pod šírym nebom s vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, uterákmi, plážovými osuškami, minibarom, trezorom, kanvicou na prípravu kávy a čaju, LCD TV a CD prehrávačom. Veľmi kvalitný 4* rezort s množstvom aktivít vhodný pre aktívnu rodinu.
Generované systémom ProfiTour