Cinnamon Dhonveli Maldives

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Farukolhufushi ostrov
Kód zájazdu: 1188795
Cena od: 2 199 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Cinnamon Dhonveli Maldives

TV nechtové štúdio bedminton šnorchlovanie biliard volejbal wellness, spa fitness centrum stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
rezort vhodný pre rodiny aj páry. Je rajom aj pre surfistov, a to vďaka „Pasta Point“, kam si chodia surfisti užívať vlny. Rezort sa nachádza v oblasti Severného Malé Atolu. Transfer rýchloloďou trvá 25 minút (15 km od Malé).

Vybavenie:
24-hodinová recepcia, concierge, možnosť rezervácie výletov, bazén, „infinity pool“, detský bazén, 3 reštaurácie a 3 bary, minimarket, manikúra a pedikúra, wellness. Wi-Fi pripojenie je dostupné zadarmo vo verejných priestoroch aj na izbách.

Pláž:
priamo na piesočnatej pláži, s plážovým servisom, s reštauráciou aj barom priamo pri mori.

Zábava a šport:
menšie fitness centrum, volejbal, bedminton, tenis, šnorchlovanie, potápanie, motorizované a nemotorizované vodné športy, stolný tenis, biliard, Mandara SPA, DJs, živá hudba, parties.

Stravovanie:
all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Koimala (hlavná bufetová reštaurácia s medzinárodnou a lokálnou kuchyňou), Maakana Restaurant (bufetová reštaurácia pre hostí z Water Bungalows a surferov), Rehendhi Restaurant & Beach Bar (reštaurácia a bar pri pláži, medzinárodná a lokálna kuchyňa), Raalhu Bar (Surf bar s terasou pri „Pasta point“), Raiyvilla Bar (bar s výhľadom na západ slnka).

Vybavenie izieb:
k dispozícii sú Superior izby s výhľadom na more, suity a bungalowy. Každá izba je vybavená king-size posteľou, pohovkou alebo kreslom, trezorom, minibarom, setom na prípravu kávy a čaju, TV, žehličkou a žehliacou doskou, zariadenou terasou a klimatizáciou. Všetky izby majú Wi-Fi pripojenie zdarma. Elektrické adaptéry na vyžiadanie.
Generované systémom ProfiTour