Kuramathi Island Resort

Destinácia: Maldivy, Atol Alif Alif, Kuramathi ostrov
Kód zájazdu: 1188798
Cena od: 2 399 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 2 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 2 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 2 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 2 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 2 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Kuramathi Island Resort

TV lekárska služba diskotéka jacuzzi, vírivka katamarán kajak, kanoe vodné lyže potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf volejbal tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
Kuramathi, jedno z prvých letovísk na Maldivách, je ostrov, ktorý ponúka množstvo víl, početné kulinárske zážitky, rozmanité vybavenie a príjemné služby. Kuramathi sa nachádza 56 km západne od medzinárodného letiska v Male a ostrov je dlhý asi 1,8 km. Transfer hydroplánom trvá 25 minút alebo 90 minút rýchlo člnom. Hotelové vily sú roztrúsené okolo sviežich záhrad, s výhľadom na odľahlé oblasti dlhých pláží alebo nad vodou.

Vybavenie:
niekoľko reštaurácií (indická, thajská, medzinárodná a iné) a barov, kúpele, potápačské centrum a kurzy, exkurzie, lekárske centrum s hyperbarickou komorou a európskymi lekármi, Aqua Sports & Fun, ekologické centrum, prechádzky prírodou, detský klub Bageecha s vonkajším ihriskom, 3 plavecké bazény umiestnené okolo ostrova, detský bazén, jacuzzi, plne vybavená telocvičňa, osvetlený tenisový kurt.

Pláž:
s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kanoe, katamarány a iné), potápačské centrum vybavené dekompresnou komorou, volejbal, tenis, živá hudba, karaoke, diskotéka.

Stravovanie:
plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Okrem troch hlavných medzinárodných reštaurácií formou bufetu, ktoré podávajú raňajky, obedy a večere, má Kuramathi deväť A la carte reštaurácií. Šesť barov okolo ostrova podáva klasické a tropické koktaily. Kuramathi je jedno z mála stredísk na Maldivách, ktoré ponúka rôzne typy balíkov all inclusive, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

Vybavenie izieb:
polootvorená kúpeľňa, sprchovací kút, horúca a studená voda, ventilátor, klimatizácia, fén, osušky do kúpeľa a na pláž, župany, vybavenie kúpeľne, minibar, trezor, telefón, zariadenia na prípravu kávy / čaju, TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, Wi-Fi, ležadlá. V základnej cene zájazdu je ubytovanie typu Beach Villa. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

Maximálne 2 osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.
https://www.kuramathi.com/
Generované systémom ProfiTour