Royal Island Resort & Spa

Destinácia: Maldivy, Atol Bá, Horubadhoo ostrov
Kód zájazdu: 1188801
Cena od: 2 499 €
Príplatky od: 408 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 2 499 € +408 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 2 499 € +408 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 2 499 € +408 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 2 499 € +408 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 2 499 € +408 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Royal Island Resort & Spa

TV basketbal salón krásy squash bedminton kajak, kanoe vodné lyže potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie biliard volejbal aerobik stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 118 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
najnovší rezort (900 x 220 metrov) z príbuzenskej skupiny Sun a Paradise Island otvorený v roku 2001, poskytuje pokojné a luxusné ubytovanie v 150 plážových vilkách. Vzdialenosť 118 km severozápadne od letiska v Malé, transfer cca 30 minút vnútroštátnym lietadlom a následne 10 minút člnom.

Vybavenie:
niekoľko reštaurácií (ázijské špeciality, medzinárodná kuchyňa), niekoľko barov, internetová kaviareň, sladkovodný bazén, detský bazén, SPA, potápačská škola PADI, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, salón krásy.

Pláž:
s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
potápačské centrum, vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kanoe), šnorchlovanie, rybárčenie, aerobik, basketbal, kurty na tenis a squash, stolný tenis, bedminton, plážový volejbal, biliard, Araamu SPA centrum, karaoke, zábavné tematické večery pre hotelových hostí.

Stravovanie:
plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii Maakanaa, All Inclusive (za príplatok). V resorte sú tieto reštaurácie a bary: Raabondhi (maldivská, morské plody), Palm Terrace (otv. 24 hodín denne, nápoje a ľahké občerstvenie, sendviče, snacky), Boli Bar (otv. 24 hodín denne), Pool Bar (pri bazéne, koktejly, drinky, pivá), Fun Pub (bar so živou hudbou, karaoke, biliardom).

Vybavenie izieb:
hotelová služba, plážový uterák, klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, minibar, trezor, terasa, stropný ventilátor, Wi-Fi. V základnej cene je ubytovanie typu Beach Villa.

Maximálne 2 dospelé a 2 deti do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.
https://www.villahotels.com/en/resort/royal-island
Generované systémom ProfiTour