To naj z Londýna a hrad Windsor

Anglicko 1 Anglicko 2 Anglicko 3 Anglicko 4
Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 1286180
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Spoznajte s nami Londýn, mesto s úchvatnou historickou architektúrou a slávnymi pamiatkami ako je Big Ben, pevnosť Tower, alebo katedrála St. Paul 's Cathedral, ale aj mesto kultúrneho bohatstva s múzejnými zbierkami a galériami, ktoré patria k najlepším na svete.

Program zájazdu:
1. deň 

Prílet do Londýna v ranných hodinách. Transfer na hotel. Nasleduje prehliadka centra časť Westminister, Big Ben, House of Parliament, Westminister Abbey, zahliadnete aj Lampeth´s bridge, kde sa naháňal Harry v double deckry. Návšteva London eye, voľný čas. Ubytovanie.


2. deň 

Ráno sa presunieme metrom do centra mesta. Prehliadku začneme v časti Westminster prehliadku začneme vo vládnej štvrti Whitehall, odfotíte si známe sídlo britských premierov Downing Street, Horse Guards, Trafalgar Square, cez The Mall prejdeme až k Buckinghamskému palácu, čo je sídlo britskej kráľovskej rodiny, nákupy na Picadilly Circus, Oxford street či Čínskej štvrti. a ďalšie. Voľný čas, návrat na hotel.


3. deň 

Ráno sa presunieme metrom do centra mesta. Prehliadku začneme v časti City a Southwark: St Paul's Cathedral, Shakespearovo divadlo Globe, Millenium Bridge, Southwark Cathedral, mrakodrap Shard, loď korzára Francise Drakea Holden Hind, krížnik HMS Belfast, Tower Bridge a Tower of London.  Možnosť plavby po rieke Temža, London Eye nákupy na Oxford Street. Návrat na ubytovanie.  


4.deň 

Ráno presun mestským vlakom do blízkeho Windsoru, kde sa nachádza druhý najväčší hradný areál na svete, prehliadnete si rezidenciu anglických kráľov, kde sa nachádzajú komnaty kráľov, múzeum bábik, zbrojáreň, kaplnka Podväzkového rádu, kde sú pochovaní aj králi ako napríklad Henrich VIII. či kráľovná Viktória. Transfer na letisko, odlet.

Informácie o zájazde:
Cena  1 osobu zahŕňa: - letecká doprava Bratislava / Viedeň  - Londýn- Bratislava / Viedeň vrátane letiskových poplatkov - 3 x ubytovanie v Londýne v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe - 3 x raňajky - služby kvalitného sprievodcu - poistenie insolventnosti CK - batožina 40 x 20 x 20 cm

V cene nie je zahrnuté: - doprava v Londýne cca 155 GBP / osoba - pobytová taxa - platba na mieste cca 4,- GBP/os./noc

Voliteľné príplatky: - komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK v cene 4,40 EUR / osoba / deň ) - vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 100 GBP - príplatok za jednolôžkovú izbu 45 GBP/os/noc - batožina 55 x 40 x 20 cm - max 10 kg - cca 46 EUR - platba za úschovňu batožiny v prípade potreby

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.

Londýn

Generované systémom ProfiTour