Hotel Harry's

Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Lido di Jesolo
Kód zájazdu: 1322177
Cena od: 318,25 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Golf

Výber termínu

13.07.2024 8 dní Last Minute 470,25 € +0 € vlastná
30.08.2024 10 dní Last Minute 408,50 € +120 € autobusová
31.08.2024 8 dní Last Minute 408,50 € +0 € vlastná
07.09.2024 8 dní Last Minute 346,75 € +0 € vlastná
13.09.2024 10 dní Last Minute 318,25 € +120 € autobusová
14.09.2024 8 dní Last Minute 318,25 € +0 € vlastná

Hotel Harry's

TV domáce zviera chladnička,minibar golfové ihrisko parkovisko plážový servis piesočnatá pláž trezor aquapark internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 250 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:
príjemný menší hotel s bazénom iba 100 m od pláže v centre Lido di Jesolo. Možnosť ubytovať aj štvornohých miláčikov.

Poloha:
hotel sa nachádza 250 m od námestia Piazza Nember na ulici Via G.Verdi 154 v Lido di Jesolo. Z autobusovej zastávky vzdialenej 100 metrov sa miestnym autobusom dostanete do centra mesta, aquapark je vzdialený asi 700 m, golfové ihrisko asi 700 m.

Hotel:
v hoteli je k dispozícii recepcia, bar s terasou, reštaurácia, bazén s ležadlami, výťah, parkovisko s obmedzenou kapacitou (parkovanie v cene). Pripojenie Wi-fi na recepcii. Zvieratá povolené za poplatok 10 EUR/deň.

Izby:
izby Štandard s dvomi prístelkami, všetky izby majú klimatizáciu (za príplatok 6 EUR/izba/deň), balkón, TV, sociálne zariadenie. Trezor a barová chladnička za poplatok na mieste.

Stravovanie:
raňajky formou bufetu, za príplatok obed a večera -  výber z 3 druhov prvého chodu a 3 druhov  hlavného jedla, šaláty, príloha, bez nápojov.

Pláž:
vzdialenosť od súkromnej  pláže je 100 m, plážový servis ( slnečník, ležadlo, kreslo ) za poplatok 15 EUR/deň na mieste.

Doprava:
individuálna a autobusová.

V cene je zahrnuté:
ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, delegát, parkovanie na hotelovom parkovisku.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: LUX BUS 120 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za samostatnú dopravu a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, NM, TN - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Povinné príplatky: platba na mieste: miestna pobytová taxa. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/ deň.  Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu za skorý nákup pri kúpe do 29.02.2024. Odporúčame skorý nákup.


Typ stravy:
raňajky

Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.


Generované systémom ProfiTour