Vianočná Viedeň a advent na zámku Schönbrunn

Destinácia: Rakúsko, Viedeň
Kód zájazdu: 1327801
Cena od: 35 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Advent

Výber termínu

07.12.2024 1 deň First Minute 35 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Vianočnú romantiku zažijete v honosnom prostredí zámku Schönbrunn, ktorý ponúka geniálnu kulisu s obrovským ligotavým vianočným stromom a siluetou barokového zámku.
Vianočný trh sa rozprestiera v nádhernom historickom prostredí. Okrem vareného vína a vianočných dobrôt tu nájdete aj rakúske umelecké remeslá, originálne námety na darčeky, ručne vyrobené vianočné ozdoby...
V prípade záujmu môžete navštíviť zámok Schönbrunn, ktorý obývala Mária Terézia, František Jozef I. a cisárovná Sissi. Uvidíte interiér zámku vrátane cisárskych apartmánov. Verili by ste, že má zámok až 1440 miestností? Neskôr sa presuniete do historického centra Viedne, kde na Vás budú čakať rozžiarené vianočné trhy pred radnicou. 
Priláka Vás vôňa vianočného pečiva, príjemná hudba, veselá atmosféra, žiarivo vyzdobené ulice, slávnostne vyzdobené stromy a mnoho ďalších zaujímavostí. Vianočné trhy vo Viedni sú lákadlom pre návštevníkov všetkých vekových kategórií z celého sveta. Odchod z Viedne vo večerných hodinách.
Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obrdží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
návštevu trhov pri zámku v Schönbrunne
návštevu trhov pri radnici
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
cestovné poistenie A2 EXCLUSIVE - 4,50 € / deň
obojsmerná miestenka 5 € /osoba ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
nástupné miesta a príplatky:
Nitra 6 € ( garantovaný zvoz ) 
Sereď 6 € ( garantovaný zvoz ) 
Trnava 6 € ( garantovaný zvoz ) 
Bratislava 0 €
Všetky nástupné miesta budú realizované
vstupné do zámku Schönbrunn ( Grand tour ) - 17,50 € / dospelá osoba ( v prípade záujmu )
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Generované systémom ProfiTour